Stand Up - 11.díl

22. may 2012 at 15:12 | Denn^^ |  Stand Up
Vypráví: Meg
Díl 11. - Omluva?

,,Meg, vážně je ti dobře?" zeptala jsem se máma, když jsme přišli k nám domů. Zayn s mámou měli přijít až za 10 minut. ,,Jo" řekla jsem a hodila jsem na mámu nevinný úsměv. ,,Udělal ti Zayn něco? Jako jestli tě třeba neznás.." zeptala se máma ustaraně, ale já jí do toho skočila. ,,Ježiši ne! Mami neblázni!" řekla jsem vyděšeně. Jistěže mi Zayn něco udělal! Nasadil mi brouka do hlavy. Co si mám myslet o tom, co mi řekl? Byla jsem zmatená. ,,No nic, jdu si pro plavky" řekla jsem mámě a zavřela jsem se v pokoji, abych se s ní o tom nemusela dál bavit.

Nevím, jak dlouho jsem v tom pokoji trčela, protože najednou u mě někdo zaklepal. ,,Dále" řekla jsem. ,,Meg? Už jsou tady!" řekla mi máma, když nakoukla dovnitř. ,,Jojo, už jdu" řekla jsem a zvedla jsem se z postele. ,,Meg teď popravdě, co ti je? Nevypadáš vůbec...". ,,Ježiši mami, nic mi není! Už se mě neptej!" křikla jsem na mámu a vyšla jsem z pokoje. Přišla jsem do kuchyně a nalila jsem si perlivou vodu do skleničky. Otočila jsem se a do někoho jsem narazila. Polila jsem ho. ,,Ježiš Zayne promiň! Dneska mám smolnej den" omlouvala jsem se mu. ,,Ne, za to můžu já, neměl jsem za tebou stát" řekl a podíval se na mě. Nemohla jsem se mu přestat dívat do očí. ,,Meg co zase děláš?" zeptala se mě máma, když uviděla politého Zayna a zem. ,,Nějak se mi nedaří" řekla jsem mámě a utrhla ubrousky. Položila jsem je na mokrou zem. ,,Počkej, můžu za to já, udělám to" řekl Zayn. ,,To je dobrý, nechám to tak" řekla jsem a podívala jsem se na mámu. ,,No to teda nenecháš. Ale běžte ven, uklidím to" řekla máma a šťouchla mě ke dveřím. ,,Tak díky" řekla jsem mámě a vyšla jsem ven. ,,Ahoj Kate" pozdravila jsem Zaynovu mámu. Pozdravila mě nazpět a zvedla se z lehátka. Prošla kolem nás a šla za mojí mámou do kuchyně. Sedli jsme si se Zaynem k bázenu vedle sebe. Podívala jsem se na něho.
,,Kate promiň" řekl po chvilce mlčení. ,,Za co se omlouváš?" zeptala jsem se a nechápavě jsem se na něj koukla. Díval se do země. ,,Když jsem ti řekl.... to.. tak jsi vypadala tak...... vyděšeně" řekl Zayn a konečně se na mě podíval. Očividně nemohl najít správná slova. ,,Zayne,......" chtěla jsem mu to říct, ale nešlo to. Nemohla jsem mu tady prostě jen tak říct, co k němu cítím. ,,Ano?" řekl Zayn a čekal, až budu pokračovat. ,,Radši nic, zapomeň na to" řekla jsem, protože jsem uslyšela hlasy mamky s Kate. Přišly za náma. ,,Tak co? Kdo jde do bazénu?" zeptala se máma. ,,Já jdu" řekla jsem najednou a zvedla jsem se. ,,Já taky!" křikla Kate. Podívala jsem se na Zayna. ,,Nebude nás tam moc?" zeptal se. ,,Bazén je velkej dost!" řekla mu máma a šla ke schůdkům. ,,Fajn" řekla Zayn a zvedl se ze země. Na to, že bylo nějakých 7 hodin a na to, že bydlím v Anglii bylo fakt krásně a horko. Udělali jsme řadu u schůdků do bazénu. První vlezla do vody máma, za ní Kate. ,,Tak běž" řekla jsem Zaynovi a ustoupila jsem mu z cesty. ,,Nene, dámy mají přednost" řekl a usmál se. ,,No to teda ne" zasmála jsem se a šťouchla ho do vody. Má asi fakt dobrej postřeh, protože mě ještě stihnul chytit okolo pasu a stáhl mě sebou do vody. Řehtali jsme se jako magoři. A já na chvilku přestala přemýšlet o tom, co mi Zayn řekl.
1. Copak asi chtěla říct Kate Zaynovi?
2. Co se bude dít dál? :D
 


Comments

1 Christ Christ | Web | 22. may 2012 at 17:31 | React

1. Že ho taky miluje! :D
2. Myslím že Meg neví co si má myslet :D A taky myslím, že vznikne milostný trojuhelník - Harry, Zayn a Meg :D

2 Em Bow Em Bow | Web | 22. may 2012 at 18:03 | React

Že ho miluje nebo že sním nechce chodt, přesně [1]: Myslím že Meg neví co si má myslet a souhlasím i stím že vznikne milostný trojúhelník :D

3 PetuLL PetuLL | Web | 22. may 2012 at 18:21 | React

1. MILUJE HO!!:DD
Haha, skvělý díl. Další :P

4 Luu* [onedirection-fans4ever.blog.cz] Luu* [onedirection-fans4ever.blog.cz] | Web | 22. may 2012 at 19:25 | React

Ahoj. Na mém blogu mám roztřídění do skupin, tak mi prosím napiš, kde bys chtěla být. :) Omlouvám se za zkopírovaný komentář.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement