Stand Up - 16. díl

29. may 2012 at 14:31 | Denn^^ |  Stand Up
Vypráví: Megan, Zayn
Díl 16. - Další facka (:D)
Omlouvám se za ty moje trapný názvy dílů! :DD

Konečně zazvonilo na konec poslední hodiny. Sbalila jsem si věci a vstala. ,,Počkej na nás půjdeme na oběd společně ne?" zeptal se mě Harry. ,,Tak jo" řekla jsem a položila jsem si kabelu na lavici. Když si kluci sbalili věci, šli jsme na oběd. Bohužel jsme šli v plném počtu, takže já, Harry, Niall a bohužel i Zayn. Měla jsem v sobě ještě tolik zlosti. Nemohla jsem se na něj ani podívat. Na obědě jsem si sedla vedle Harryho. Niall si sednul naproti Harrymu. Pak přišel Zayn, na toho zbylo místo naproti mě. Byla jsem z toho opravdu "nadšená". Znamenalo to, že se celý oběd nebudu moct podívat před sebe. ,,Nezajdem dneska někam?" zeptal se Niall. ,,Kdo?" zeptala jsem se a dívala jsem se do jídla. ,,Jako my čtyři" řekl Niall a podíval se na nás na všechny. ,,Ne" řekla jsem protivně. ,,No tak Meg, prosím" řekl Harry. ,,Bez tebe to není ono, mohli bysme jít třeba... já nevím. Něco vymyslíme. Prosím!" prosil Harry. ,,Můžeme jít ke mně" řekl Zayn. ,,To je nápad!" zajásal Niall. ,,Tak jo. Hned po škole?" zeptal se Harry a podíval se na mě. ,,Já nikam nejdu" řekla jsem mu. ,,Meg prosím!" řekl Harry úplně zoufale. ,,Možná, ještě uvidím" řekla jsem.

Zayn vypráví
Achjo, už aby ten autobus přijel. Všichni jsme čekali na autobus, nakonec jedem teda k nám. Megan pořád Harry přemlouval, a ona pořád odpovídala, že možná. Udělal jsem strašnou věc. Nejradši bych si nafackoval. Meg se na mě ani nepodívala. Pořád se dívala do země. Dneska na mě ani jednou, kromě té hádky, nepromluvila. Autobus přijel. Niall naskočil první, za ním Harry. Meg se podívala směrem ke mně, ale ne do očí. ,,Tak dělejte!" křikl na nás Harry. ,,Tak bež ježiši!" řekla mně protivně Megan. Já ale jen stál a nezmohl jsem se na slovo, ani na jakýkoliv pohyb... Na nic. Megan nakonec naskočila do autobusu první.
,,Tak co Meg, příjdeš?" zeptal se Niall, když jsme přišli k našemu domu. ,,Prosím pojď" prosil Harry. ,,Pokud vím, nikdo mě nepozval" řekla Meg a pokračovala ke svému domu. Harry se na mě podíval ,,Ježiš tak dělej něco Zayne!" křikl na mě šeptem (:D). Nemohl jsem to vydržet. Podíval jsem se na Meg. Přicházela k brance. Rozběhl jsem se k ní a otočil si ji k sobě. ,,Nesahej na mě!" křikla a vytrhla se mi. ,,Meg..." zašeptal jsem. ,,Dej mi pokoj!" zaječela a rozběhla se ke dveřím. Znovu jsem ji chytil. Tekly jí slzy. ,,Baví tě to hodně? Hrát si takhle se mnou? Tobě to nestačilo dneska ve škole?" ječela jedno slovo za druhým. ,,Megan, já ti to vysvětlím! Jen prosím pojď k nám!" prosil mě Zayn. ,,Já ale nechci nic vysvětlovat! S tebou jsem skončila!" křikla na mě. ,,Počkej! Já myslel, že ke mně něco cítíš...!" řekl jsem jí. Zrudla ještě víc, než byla před tím. Najednou mi dala facku. ,,Jo! To máš teda pravdu!! Neco k tobě opravdu cítím! Nenávist!" zaječela na mě a zmizela v domě. Já zůstal stát jako opařený a podíval jsem se na kluky. Ti se nezmohli ke slovu.
Nějak mi to psaní nejde. :D

1. Půjde nakonec Megan k Zaynovi?
2. Proč se to Zayn najednou snaží zachránit?
 


Comments

1 Minie* Minie* | Web | 29. may 2012 at 18:46 | React

1. Néé, Zayn za ní přijde!:)
2. Protože jí miluje!:D

2 Em Bow Em Bow | Web | 29. may 2012 at 19:11 | React

Myslím že jo ;DD
Miluje ji ;D

Těším se na další díl!! Jsem zvědavá jak to dopadne :))

3 Christ Christ | Web | 30. may 2012 at 15:27 | React

Co to kecáš?! Píšeš bezvadně! :D

1. Původně jsem nevěděla co na to odpovědět, ale nápad Minie je vážně chytrej :D
2. Nevím, asi mu přeskočilo :D Fandím páru Meg a Harry! :D

PS: FFky myslíš jako s 1D nebo HIMYM? :D

4 PetuLL > heart-onedirection PetuLL > heart-onedirection | Web | 31. may 2012 at 20:53 | React

Já ti dám trapné názvy!! :D

1. Hmm, jak řekla Minnie. :D
2. Protože udělal blbost.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama