Stand Up - 3.díl

13. may 2012 at 11:38 | Denn^^ |  Stand Up
Vypráví: Megan
Díl 3. - Škola

Crrr zazvonil budík. Chytla jsem ho do ruky a praštila jsem s ním o zem. Přestal zvonit.
,,Kruci, rozbila jsem si budík". Podívala jsem se na velké hodiny na stěně. Bylo přesně 6 hodin ráno! Takhle brzo musím teď vstávat, doma jsem mohla vstávat až o půl osmé, když jsem bydlela kousíček od školy pomyslela jsem si. Řekla jsem si, že na školu kašlu, stejně se mi tam nechce. Znovu jsem usnula.
,,Meg vstávej za 5 minut ti jede autobus! Dneska vyrážím do nové práce, takže tě nemůžu zavést autem!! Dělej vstávej!!" křičela na mě máma. A kruci, fakt jsem znovu usnula. Máma na nic nečekala a za nohu mě vytáhla z postele. ,,Ježiš vždyť už jdu!" zaječela jsem na mámu. Vlítla jsem do koupelny, vyčistila si zuby a umyla se. Pak jsem vlítla do pokoje. Vzala jsem si třičtvrteční rifle a tričko s krátkým rukávem. Na to jsem hodila mikinu a seběhla jsem s batohem do školy na zádech do kuchyně. Svačinu už mi máma nachystala. Čapla jsem ji, narvala rychle do kabele a utíkala na zastávku. Naštěstí už jsem věděla, kde zastávka je. Ještě jsem se otočila, abych mámu pozdravila a utíkala jsem.


Před školou
Rozhlídla jsem se kolem. Všude byly party děcek a procházeli kolem mě. Nebylo člověka, který by se na mě nekoukl. Na všechny jsem házela vražedný pohledy. Mělo to být varování, aby nečučeli. Ale stejně to nepomohlo, tak jsem si řekla, že je budu ignorovat. Vešla jsem do školy. Když jsem asi po půl hodině našla šatnu, hledala jsem třídu. Bloudila jsem po škole. Podle mých hodinek mělo za 2 minuty zvonit. Najednou jsem do někoho narazila. ,,Nemůžeš čumět kam lezeš?!" zařvala na mě holka, do které jsem narazila. ,,Sorry" řekla jsem protivně. ,,Sorry?! To je vše? Jako chci slyšet nějakou omluvu!" řekla umělým hlasem. ,,Polib si" řekla jsem jí a odešla pryč. Uviděla jsem nejspíš nějakou učitelku. Přiběhla jsem k ní. ,,Promiňte, jste učitelka?" zeptala jsem se. ,,Ano, tady je moje třída" řekla a ukázala na dveře, před kterými stála. ,,Ehm, no, já jsem Megan Trumannová a hledám..." nestačila jsem to doříct. ,,Megan, vítej! Já jsem tvoje třídní učitelka, mluvila jsem s tvojí mámou, patříš do mojí třídy" řekla a mile se usmála. Byla první milej člověk, kterýho jsem dneska viděla. Vrátila jsem jí úsměv a vešla do třídy. Kolem mě prolítla ta holka, se kterou jsem se srazila. Schválně do mě žduchla. Zazvonilo. Učitelka vešla do třídy a zavřela dveře. Podívala se na mě, ,,Megan zatím si můžeš sednout tamhle do poslední lavice" řekla a ukázala na volnou židli vedle nějakého kluka. Přišla jsem k lavici a on mi židli odsunul. Podívala jsem se na něj. Culil se na mě od ucha k uchu. Hurá, další milej člověk! To už jsou dva! pomyslela jsem si a sedla si.
,,Dík" řekla jsem mu a pousmála jsem se. ,,Jsem Megan" představila jsem se. ,,Jo slyšel jsem" řekla usmál se na mě. ,,Harry" řekl a podal mi ruku. Stiskla jsem ji. ,,Auu, ty máš teda stisk" řekl Harry a ucukl. ,,Promiň" zasmála jsem se. ,,Vážená, ale to že jste tu nová neznamená, že se budete hned vybavovat!" zaječela na mě učitelka. Tím pádem jsem ji okamžitě vyškrtla ze seznamu milých lidí. ,, To je normální, je to děsná učitelka!" křikl Harry. Pak se chytil za pusu. Asi si neuvědomil, že je hodina. ,,Harry? Máš nějaký problém?!" křikla na něj učitelka. ,,Pardon" omluvil se Harry a podíval se na mě. Cukaly mu koutky. Učitelka se otočila a začla cosi psát na tabuli. Podívala jsem se na Harryho. Vyprskli jsme smíchy. Učitelka se ototčila a my se rychle přestali smát. ,,Víš co Trumannová? Aby tě přešel ten smích, támhle leží učebnice a sešity pro tebe, laskavě si pro ně pojď" řekla mi protivně učitelka. A já, jelikož jsem ji už nesnášela jsem reagovala slovy ,,Rozkaz generále!" a vstala jsem. Harry se začal řehtat a já se k němu přidala. Pak jsme se uklidnili, protože nám učitelka zase začla nadávat a konečně jsem si došla pro učebnice. Sedla jsem si zpátky do lavice a začla jsem zase kecat s Harrym. Nepřestala jsem s ním kecat až do zazvonění na přestávku...
Tak se vás zase na něco zeptám..

1. Tak co říkáte na 3. díl?
2. Bude se Megan nesnášet s tou holkou, se kterou se srazila?
3. Mám s povídkou pokračovat?
 


Comments

1 Minie* Minie* | Web | 13. may 2012 at 12:04 | React

1. Vááááu super!:D nasmála sem se!:D
2. Joo! :D úhlavní nepřítelkyně! :D úplně to  vidím!:D:D
3. Na to se neptej! :D to je jasný, že jo! :D

2 PetuLL > heart-onedirection PetuLL > heart-onedirection | Web | 13. may 2012 at 15:04 | React

1. JO, líbí se mi!! :)
2. Určitě! :D ale třeba, bůh ví, budou BF?:D
3. JASNĚĚ!:D

3 Em Bow Em Bow | Web | 13. may 2012 at 18:45 | React

Skvělý, úžasný, prostě super! :))
JO! :D
Neptej se, je jasné že všichni odpoví ANO! :))

4 Denn^^ Denn^^ | Web | 13. may 2012 at 21:39 | React

[1]:

[2]:

[3]:
Děkuju!! ;)

5 *One Directionerka* *One Directionerka* | Web | 21. june 2012 at 16:20 | React

sakra tenhle díl jsem nějak přeskočila.. je to super.. harry :-D  ty fakt uíš dobře psát :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement