Stand Up - 6 .díl

16. may 2012 at 15:26 | Denn^^ |  Stand Up
Vypráví: Megan
Díl 6. - U nás

,,Vy jste fakt nekecali! Vážně bydlíte vedle sebe" divil se Harry. ,,Jen si skočím domů pro plavky a hned příjdu jo?" řekl Zayn. ,,Jo" odpověděli Niall a Harry jednohlasně. ,,Běž potom rovnou za barák jo?" řekla jsem mu. Kývl a odešel.
,,Máme štěstí kluci, mamka je v práci, přijede až ve 4" řekla jsem jim. ,,Jupíí, ehm.. Meg, kde se můžu převlíct?" zeptal se mě Niall. ,,Pojďte za mnou, ukážu vám to." Kluci mě hned následovali. ,,Tady se můžete převlíct, pojaly jsme to s mamkou jako šatnu" zasmála jsem se. Nechala jsem je tam a vyběhla jsem nahoru do pokoje. Převlékla jsem se do plavek a seběhla zpátky dolů. V kuchyni jsem udělala všem pití a donesla to na stolek k bazénu. ,,Jé, můžu?" zeptal se Niall. ,,Proč bys nemohl? Pro koho myslíš že to je?" zasmála jsem se. Rozebrali jsme si všichni tři pití. ,,Můžu do bazénu?" zeptal se Niall. ,,Furt se neptej!" zasmála jsem se. ,,Dobře, tak já jdu do bazénu" zasmál se Niall a došel ke schůdkům. ,,Zdravíčko!" pozdravil Zayn, když přišel. Podívala jsem se na něj a už se nemohla odtrhnout. Měl dokonalé tělo. Tak úžasně vypracované...! Harry do mě nenápadně šťouchl. Probrala jsem se z tranzu. ,,Tu máš" řekla jsem Zaynovi a podala mu pití. ,,Děkuju."
,,Íííí to je studenýý!" pískal Niall. Rozesmáli jsme se. ,,Pusť mě" řekl mu Harry. Namočil si nohu. ,,Co blázníš? Vždyť je to teplý!" zasmál se Harry. ,,Pozor kluci!" křikla jsem. Niall s Harrym uhli. Rozběhla jsem se a skočila svoje milované salto. ,,Jak jsi to udělala?" zeptal se Niall a zasmál se. ,,Já to zkusím taky" řekl Harry a skočil taky salto. Přistál těsně vedle mě. ,,Hmm, slušný" zasmála jsem se. Skočila jsem na něj a potopila ho. Najednou vedle mě přistál někdo další. Zayn. ,,Dobrý? Nezabil jsem vás?" zasmál se. ,,Ne, ale Meg mě právě málem zabila!!" zakřičel Harry a začal se řehtat. ,,Tak se jí pomstíme!" zasmál se Zayn. Chytl mě a ponořil mě. Nestihla jsem zavřít pusu a trochu jsem se napila vody. Zayn mě okamžitě vytáhl. ,,Promiň! Žiješ?" zeptal se mě. Já se jen začala smát. ,,Žije" rozesmál se Harry. Konečně vlezl do bazénu i Niall. ,,To to trvalo" řekla jsem mu. ,,Víš jak je to studený?" řekl a zase začal pískat, jak je to studený. Rozesmáli jsme se.
,,No nic, jdu ven, užívejte si sami" řekla jsem klukům a vylezla z bazénu. Lehla jsem si na lehátko a koukala na ně, jak se navzájem topí. Bylo to lepší než kino. Za chvíli z bazénu vylezl i Zayn. Lehl si na lehátko vedle mě. ,,Nedá se tam s něma vydržet" zasmál se a podíval se na Harryho, jak sedí Niallovi za krkem a snaží se ho ponořit. Chtěla jsem mu na to něco říct, ale najednou jsem uslyšela auto. Když jsem ho uviděla, zhrozila jsem se. ,,Kruci! Máma!" zaječela jsem.
,,Ahoj děcka" pozdravila nás máma. ,,Mami ahoj, ehm, to jsou kluci ze školy" řekla jsem rychle. ,,Dobrý den" řekli kluci jednohlasně. ,,Ahoj kluci" řekla máma a usmála se. Naštěstí brala dobře to, že si tahám domů lidi, který znám jen chvilku. Zašla dovnitř. ,,Uff, dneska měla asi dobrej den" řekla jsem a podívala jsem se na kluky. ,,Neříkala jsi že přijede až ve 4?" zeptal se Zayn. ,,Jo, nevím proč je tady tak brzo" řekla jsem trochu zklamaně. ,,Tak já zase valím, jen jsem si potřebovala pro něco zajet, mějte se a nezdemolujte nám dům!" zasmála se máma, když vyšla z domu a nasedla do auta. Odjela a mi zase měli klid. ,,Jdu udělat ještě pití" řekla jsem klukům a vzala prázdné skleničky ze stolu. ,,Počkej! Pomůžu ti a rovnou vezmem ty chipsy!" řekl Niall a začal vylízat z bazénu. ,,Ne dobrý, buď ve vodě, pomůžu jí" řekl rychle Zayn. ,,Ne! Já jí pomůžu! křikl Harry. ,,No dobrý nehádejte se, zvládnu to sama" řekla jsem a zmizela v domě. Vyskládala jsem sklenice na pult. Ucítila jsem něčí ruce okolo pasu. Otočila jsem se. ,,Říkala jsem, že nechci pomoct" ....
Tento díl je extrémně nudnej! :'D

1. Líbil se ti tenhle díl?
2. Kdo za Megan přišel?
3. Co se bude dít asi dál, s tím člověkem, co za ní přišel? =D
 


Comments

1 Minie* Minie* | Web | 16. may 2012 at 20:06 | React

1. Áno!:D
2. Zayn!:D Zayn!:D:D
3. Vrrr!:D políběj se? a možná něco vííc? :DDDDD

2 Em Bow Em Bow | Web | 17. may 2012 at 13:14 | React

Jasně!! :))
Zayn nebo Harry :D
POlibek by prospěl :DD

3 Márč Márč | Web | 17. may 2012 at 17:57 | React

úžasný díl :))

4 PetuLL PetuLL | Web | 22. may 2012 at 18:11 | React

1. JO!:D
2. ZAYN?!!!:D
3. Tak určitě něco romantického. :DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama