Stand Up - 7. díl

19. may 2012 at 7:21 | Denn^^ |  Stand Up
Vypráví: Megan
Díl 7. - Flaška

,,Já vím" řekl Zayn. ,,Tak proč...?" nedořekla jsem to. Dívala jsem se Zaynovi hluboko do očí. Podíval se na moje rty. Pomalu jsme se k sobě přibližovali. ,,Tak co ty chipsy?! Už se nemůžu dočkat!" ozvalo se najednou v domě. Rychle jsme se od sebe se Zaynem odtrhli. Niall vlítl do kuchyně. ,,Tady! Vem si je a dej pokoj!" řekla jsem Niallovi a začla jsem se smát. Niall mi poděkoval a vyšel ven. ,,Musím udělat to pití" řekla jsem po dlouhé minutě trapného ticha. Zayn mi s ním pomohl a vynesli jsme ho ven na stůl. Harry okamžitě vylezl z bazénu a šel se napít. Niall si na lehátku spokojeně křoupal chipsy. Napila jsem se a skočila do bazénu. Harry za mnou. Nakonec přišel i Zayn. Všichni tři jsme se znovu navzájem topili.
Najednou mě někdo strhl pod vodu. Stoprocentně Harry. Když jsem se ale nějakým zázrakem dostala z vody ven, zjistila jsem že to Harry nebyl. Zayn na mě koukal nevinnýma očima. Podívala jsem se na Harryho. ,,Já to nebyl!" řekl. ,,Zayne!" zasmála jsem se. Zayn jen zvedl ruce, jako že se vzdává. Skočila jsem po něm a potopila ho. Vylezla jsem mu na záda. Když vyplaval nahoru se mnou na zádech, snažil se mě shodit. ,,Sakra ty máš v nohách sílu!" zasmál se. ,,No to si piš že jo!" řekla jsem nahlas a kluci se začli smát. ,,Co je?!" zeptala jsem se jakože dotčeně. ,,Nic, jen je na vás úžasnej pohled" začal se smát Harry. Nějak jsem přestala dávat pozor a Zayn mě shodil. Plácla jsem sebou do vody. Než jsem s stačila všimnout, že jsem pod vodou, chytil mě Zayn do náruče a vytáhl. Chtěla jsem mu poděkovat, ale on mě okamžitě hodil před sebe. Takže jsem sebou plácla do vody znovu. Teď mě zase pro změnu chytil Harry a hodil mě k Zaynovi. ,,Tak dost! Nebudete si tady se mnou házet" smála jsem se. Najednou jsme slyšeli zvonit mobil. Byl to Niallův. ,,Ano mami?" řekl vzorným, jemným hláskem. Potichu jsme se rozesmáli. ,,Né, ještě ne!" řekl do mobilu. ,,Prosííím" pískal. To už nás položilo. Popadali jsme se s klukama za břicha. ,,Budu muset jít." oznámil nám, když domluvil s mámou. ,,Co? Už?!" řekl Zayn. ,,Jo, máma mě žene domů. Díky Meg za pití" zazubil se na mě. ,,No jo, nemáš za co" řekla jsem. Pak si sbalil všechny věci a odešel. Zůstali jsme jen my tři.
,,Jdem hrát flašku!" navrhl Harry, když jsme vylezli z bazénu a usušili se. ,,Jo! To je nápad!" řekl Zayn. ,,Fajn, jdu nějakou najít" řekla jsem a odešla hledat flašku. Když jsem nějakou našla, vrátila jsem se ven a sedla si na zem. Kluci si sedli za mnou a udělali jsme kolečko. ,,Točím!" zavolal Harry. ,,Úkol se nesmí odmítnout ani jednou" řekl Harry a roztočil flašku. Padla na mě. ,,Fajn Meg, ze začátku budu hodnej.. skoč salto do vody" řekl Harry a uchychtl se. Zvedla jsem se a skočila salto. Vylezla jsem z vody a hned se vrátila ke klukům. ,,Moc lehký" ušklíbla jsem se. ,,Fajn, příště budu zlej!" zasmál se Harry. Znovu lahev roztočil. Dopadlo to tak, že Zayn dával úkol Harrymu. ,,No, já hodnej nebudu" zasmál se Zayn a hodil na Harryho šibalský pohled. ,,Dej Meg pusu" řekl Zayn a podíval se na mě. ,,Cože?!" zasmála jsem se. ,,Počkat, ehm, Zayne, ale...." koktal Harry. ,,Dělej! Sám si říkal, že se nesmí odmítat" řekl Zayn a vyplázl na Harryho jazyk. Harry se ke mně nahnul. ,,Počkej jako fakt?" zeptala jsem se ho a zasmála se. ,,Co už, nechci vypadnout ze hry" řekl Harry. Naklonil se kě mně. Zavřela jsem oči. Pak jsem ucítila jeho rty. Dal mi jemnou pusu. ,,Uff, nebylo to zase tak hrozný" rozesmál se Harry. Zase točil. ,,Há! Dávám ti úkol Zayne" zvolal Harry. ,,Noo jasně a na mě to nepadne, že?!" zanadávala jsem se smíchem. ,,Smůla ve hře štěstí v lásce, taky se to teď povrdí, uvidíš" mrkl na mě Harry a začal se smát. ,,Harry! Neštvi!" řekla jsem mu. ,,Neboj, jen dám Zaynovi úkol, aby tě políbil" řekl Harry a šibalsky se na Zayna usmál. Zayn se na mě podíval. ,,Tak dělej" zasmála jsem se. ,,Vidíš, takže ti to nevadí, viď?" zeptal se mě Harry. ,,Ne! Jen nechci vypadnout, stejně jako ty" řekla jsem mu.
Otočila jsem se na Zayna a ten už byl blízko mého obličeje...
Pokračování příště =D

1. Líbil se ti tenhle díl?
2. Co bude asi dál?
3. Cítí Meg k Zaynovi něco?
4. Cítí Zayn něco k Meg?
 


Comments

1 Em Bow Em Bow | Web | 19. may 2012 at 9:41 | React

Jasně!! :))
Polibek a možná i něco víc. :D
Jop ;D
Joo :D

Těším se na další díl ;))

2 Márč Márč | Web | 19. may 2012 at 12:07 | React

nový desing :) bože ten je dokonalý ♥

3 PetuLL PetuLL | Web | 22. may 2012 at 18:14 | React

1. ANO!
2. Pusa?:DD
3. Jo, myslím. :DD
4. JASNÝ!:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement