Stand Up - 24. díl

9. june 2012 at 11:30 | Denn |  Stand Up
Vypráví: Megan
Díl 24. - Jak jsi mohl?!

Z minulého dílu: ,,Co?" zeptala jsem se. ,,Máš luxusní postavu" řekl Harry tiše a zasmál se. ,,Hahaha!" řekla jsem. ,,Myslím to vážně" řekl a pak mi sundal i kalhotky. Já ho mezi tím osvobodila z těch jeho ,trenýrek,. No a teď už si asi domyslíte, co se dělo dál....

Ucítila jsem bodavou bolest hlavy. Pomalu jsem otevřela oči. Zamžourala jsem před sebe a zhrozila se. Vedle mě ležel Harry. Prudce jsem vstala, ale to jsem neměla dělat. Nebyla jsem vůbec oblečená, neměla jsem na sobě ani kousek oblečení! Můj prudký pohyb Harryho vzbudil. ,,A do prdele" řekl s vyvalenýma očima. Nebyla jsem jediná, kdo na sobě neměl oblečení, Harry byl taky nahý. ,,Ne, jenom to ne!" řekla jsem vyděšeně. Podívala jsem se na Harryho. Nezmohl se ke slovu, ani já ne.
,,Meg, promiň, já..." začal se Harry omlouvat. ,,Harry, jak jsi mohl?!" řekla jsem potichu. ,,Já fakt nechtěl, já jsem nevěděl že budeš..." začal. ,,Že budu co do prdele?! Věděl jsi moc dobře, že jsem totálně na mol a nevnímám! Jak jsi to mohl udělat?!" křičela jsem. Hodila jsem na něj peřinu a rychle jsem se oblékla.
,,Kde mám ostatní věci?" sykla jsem po Harrym. Jen ukázal na stůl. Ruka se mu třepala. Čapla jsem do ruky mobil a klíče a rychlým krokem jsem šla ke dveřím. Seběhla jsem dolů ze schodů. Harry mě chytil za ruku. ,,Prosím nechoď" zaprosil. Za tu chvíli se i stihl převlíct. ,,Já vážně nechtěl!" řekl Harry zoufale. ,,Jo jasně, hlavně že jsi ještě říkal, že jsi na pití zvyklej a nic ti z toho nebylo, narozdíl ode mě! Věděl jsi moc dobře, jak jsem mimo! Ty jsi takovej hajzl" vpálila jsem Harrymu do očí a vyběhla z jeho domu. ,,Megan!" volal za mnou Harry. ,,Už mi nechoď na oči!" křikla jsem a rozběhla jsem se. Když jsem doběhla za roh, zjistila jsem, že nevím, jak se odsud dostanu domů. Nikdy jsem tady nebyla a domů odsud netrefím. Napadla mě jedna věc, jak bych se mohla dostat domů. Vytáhla jsem z kapsy mobil a vytočila číslo, o kterém jsem si myslela, že už nikdy nevytočím.
,,Ano?" ozvalo se na druhé straně hovoru. ,,Zayne prosímtě mohl by jsi pro mě přijet? Jsem kousek od Harryho domu" vyhrkla jsem do mobilu. ,,Megan co se stalo? Proč pláčeš?!" řekl Zayn starostlivě. ,,Neřeš to prosím" řekla jsem. Třásl se mi hlas. ,,Vydrž, hned jsem tam" řekl Zayn a položil to. Sedla jsem si na lavičku a rozbrečela jsem se ještě víc.

Ucítila jsem něčí ruku na zádech. Leknutím jsem sebou škubla. ,,Co se stalo?" zeptal se Zayn starostlivě. ,,Nech to bejt, díky že jsi přijel" řekla jsem a vstala. Zayn mě objal. Položila jsem mu hlavu na rameno a brečela. ,,Promiň, zamokřila jsem ti triko" omluvila jsem se. ,,Od tebe mi to nevadí" řekl Zayn. Chytil mě kolem ramen. Sedla jsem si do auta a dala si pás.
,,Megan co se stalo? Proč jsi kousek od Harryho domu? Ty jsi byla u něj?" vyhrkl Zayn na mě. ,,Jo" řekl a jsem potichu. ,,Byla jsi u něj dobrovolně?" zeptal se Zayn. ,,Ani ne, včera mě vzal domů. Byla jsem už totálně mimo".
,,Takže se stalo něco u něj?" zeptal se. ,,Řekla jsem ti už několikrát, ať to neřešíš" vyjela jsem po něm. ,,Promiň" omluvil se a podíval se na mě.

Jeli jsme mlčky až k našemu domu. Zayn zastavil a vypnul motor. ,,Díky" poděkovala jsem mu a odepla jsem si pás. Usmála jsem se na něj. Měla jsem co dělat, abych si vykouzlila na tváři alespoň malinký náznak úsměvu. Pořád jsem myslela na to, co Harry udělal. ,,Nemáš za co" řekl Zayn a podíval se na mé rty. ,,Už musím jít" řekla jsem rychle a vystoupila z auta. Ohlédla jsem se na Zayna. Vypadal zklamaně. Otočila jsem se a šla domů.

,,Ahoj mami" pozdravila jsem mámu, která právě dělala snídani. ,,Ahoj zlato, tak jak jsi se měla?" zeptala se máma. ,,Proboha co se ti stalo?!" zhrozila se máma, když uviděla moje ubrečené oči. ,,Nic, neřeš" dostala jsem ze sebe trochu smíchu. ,,Budu to řešit!" řekla máma nahlas. ,,Je mi jenom trochu, ehm, hodně blbě" řekla jsem mámě. ,,Tak to jo, a bude ti do večera dobře?" usmála se na mě máma. ,,Proč?" zeptala jsem se nechápavě. ,,Příjde Kate se Zaynem". ,,Cože?!" vyvalila jsem na mámu oči. ,,Problém?" zasmála se máma. Nahodila jsem falešný úsměv. ,,Ne, v pohodě" zasmála jsem se. ,,Půjdu ze sebe udělat člověka" uchechtla jsem se a vyběhla po schodech nahoru. Sedla jsem si na postel a začla jsem jak jinak, než brečet a myslet na tu scénku s Harrym...
 


Comments

1 Minie* Minie* | Web | 9. june 2012 at 12:55 | React

o.O vááu!
Na druhou stranu jsem ráda, že se to stalo s Harrym a né se Zaynem :'D
protože chci aby byla se Zaynem! :DDD vrrr!:DD super! :D chci další:D

2 Em Bow Em Bow | 9. june 2012 at 15:04 | React

Super ;D
Chudák Harry ;DD Ale dobrý no ;)) Si myslím že se se Zaynem daj zase dohromady, jsem zvědavá na další díl.
Těším se :))

3 Peťa Peťa | Web | 9. june 2012 at 18:41 | React

Poviedku som začala čítať až  dnes a už som sa dostala k tomuto dielu. Pdľa mna je poviedka super. Neviem prečo ale mám také tušenie že so Zaynom bu´du spolu a s Harrym len kamaráti. :-)

4 PetuLL PetuLL | Web | 9. june 2012 at 21:35 | React

No, nevím, co si o to mám myslet. :DD chci, aby byla se Zaynem.. Ale, co Harry?!

5 Christ Christ | Web | 10. june 2012 at 12:56 | React

Já jsem team Harry! A navždy budu! :D :D

6 Luu* [onedirection-fans4ever.blog.cz] Luu* [onedirection-fans4ever.blog.cz] | Web | 10. june 2012 at 13:31 | React

S Harrym!!! :D Ale určitě nakonec bude se Zaynem '( :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama