Stand Up - 30. díl

16. june 2012 at 13:21 | Denn |  Stand Up
Vypráví: Megan, Niall, Zayn
Díl 30. - Hromádka neštěstí
Juchůů, tahle povídka se drží celkem dlouho. Na předchozích blogách jsem dycky nějakou povídku ukončila, protože mě nebavila nebo jsem přešla na jiný blog, ale tahle se fakt drží :D Ale jenom díky vám ;)

Z minulého dílu: Zayn se na mě jen krátce podíval a pak odešel. Nevěděla jsem, co mám dělat. Otočila jsem se na Harryho. ,,Jsi v pohodě?" zeptala jsem se ho. Jen kývl a nechal mě tam samotnou. Sesunula jsem se k zemi a zabořila obličej do dlaní.


Megan vypráví
,,Proč má Harry tak rudej nos a proč je Zayn celej rudej?!" uslyšela jsem najednou. Vzhlédla jsem a uviděla Nialla s nechápavým výrazem ve tváři.

Niall vypráví
Megan tady seděla jako hromádka neštěstí a mně bylo okamžitě jasné, co se stalo. Vím, že ji Harry miluje, nesčetněkrát mi to říkal a vím, že ji miluje i Zayn, ten mi to říkal taky nesčetněkrát. Zkrátka oni ji milují oba dva ona miluje oba dva. Takže tady stoprocentně proběhla bitka, viděl bych to tak, že ji Harry... ,,Hádej" přerušila Meg s úšklebkem na tváři moje myšlenky.
,,Je mi to jasný" řekl jsem a pomohl jí nahoru. Povzdychla si. ,,Chceš doprovodit domů?" zeptal jsem se. ,,Ne dobrý, půjdu sama, měj se" usmála se, otočila se a odešla. Ještě na mě stačila mávnout, než zmizela za roh. Musela jít pěšky, protože jí autobus už dávno ujel, dokonce nebyla ani na obědě. Netuším sice, jak ten jejich trojúhelník skoční a taky nevím kdy skončí, ale vím, že to bude mít ještě dost hustý průbeh.

Megan vypráví
Přišla jsem domů celá upocená. Nebylo to horkem, ani rychlou chůzí a ani ničím jiným, byly to nervy. Kvůli mně jsou teď Zayn s Harrym pohádaní, pokud se nějak už nestihli usmířit. Došla jsem domů a zjistila, že mám dům jen pro sebe. Trošku mě to potěšilo, že budu mít klid. Okamžitě jak jsem se převlíkla jsem si sedla k notebooku s tím, že se podívám na nějaký film. Najednou mi zavibroval mobil. Někdo mi volal. Podívala jsem se na telefoní číslo. Zayn.
,,Ano?" řekla jsem po chvilce váhání, jestli to mám vzít. ,,Ehm, ahoj zvoní vám zvonek?" zeptal se do telefonu Zayn. ,,Proč?" zeptala jsem se nechápavě. ,,Protože už asi 10 minut u vás zvoním a nikdo nejde. Takže mě napadlo, že buď víš, že jsem to já a nechceš mi jít otevřit a nebo vám nezvoní zvonek" řekl Zayn. ,,Počkej chvilku" řekla jsem a položila to. Seběhla jsem dolů a otevřela dveře. Zaynovy oči vypadaly utrápeně.
,,Co jsi potřeboval?" zeptala jsem se.
,,Chci si s tebou promluvit" řekl Zayn a já ho pustila dál. Sedli jsme si na pohovku do obýváku a on se rozvykládal. ,,Mluvil jsem s Harrym..." začal. ,,Rukama nebo normálně pusou?" zeptala jsem se. Zayn se zasmál. ,,Pusou" řekl pobaveně.
,,Trvalo dlouho, než jsem ho dostal k tomu, aby se rozvykládal. Začal tím, že mu tě bylo hrozně líto, po tom co jsem ti udělal a..." Zayn vypadal, že bude vykládat a vykládat, tak jsem mu zakryla rukou pusu. ,,Co je?" zeptal se. ,,Nechci to do tebe slyšet, jedinej od koho si to vyslechnu, je Harry. Chci slyšet originál, promiň" řekla jsem a čekala, jak Zayn zareaguje. Mlčel. ,,Víš, jestli není srab, tak o tom začne se mnou mluvit sám" řekla jsem Zaynovi a on se pousmál. ,,Máš pravdu, nechám to na něm" usmál se. ,,Nezajdeme někam?" zeptal se mě Zayn.
,,Klidně" řekla jsem a protáhla se. ,,Fajn" řekl Zayn a postavil se. Natáhl mi ruku a já se s její pomocí dostala na nohy. Najednou mě Zayn chytl do náručí a vyšel se mnou ven. Nastavil mě k zámku, abych mohla zamčít a pak mě donesl až k jeho autu. Se mnou v náručí nějakou záhadou odemčel, pak jsem pochopila, jak se mu to povedlo. Měl zamykání na dálkové ovládání. Posadil mě do auta a zavřel za mnou dveře. Okamžitě se objevil na sedadle vedle mě.

Zayn vypráví
Viděl jsem na Megan, že jí cukají koutky. ,,Co je?" zeptal jsem se.
,,Čím si zasloužím takovej servis?" zeptala se mě pobaveně. ,,Vším" řekl jsem a nastartoval.
,,Musím se ti za to nějak odvděčit" řekla Meg a sundala mi ruce z volantu. Začal jsem se smát. ,,No já čekám co vymyslíš!" řekla a zasmála se.
,,Fajn, stačí, když si necháš zaplatit oběd v jakékoliv restauraci" řekl jsem a čekal, co na to odpoví. ,,Nesoulasím!" řekla a vyplázla na mě jazyk. ,,Buď v klidu, já souhlasím!" zasmál jsem se.
,,Kurva! Harry!" řekla leknutím Meg. Podíval jsem se jejím směrem a uviděl Harryho se svěšenou hlavou, jak jde k jejímu domu. Přišel ke dveřím a zazvonil. Asi jsem to dneska opravdu přehnal, ale Harry mě hrozně naštval.
,,Jedem?" zeptal jsem se. Meg se na mě zmateně podívala. ,,Vydrž, zeptám se ho co chce... nebo ne?" zeptala se mě. ,,Asi by se to hodilo" řekl jsem a usmál se na ni. Vrátila mi úsměv a vystoupila z auta. Přišla k Harrymu a viděl jsem jen jak se Harrymu začly znovu lesknout oči a Megan jak se dívá na mobil kolik je hodin. Začal jsem dost litovat toho, že jsem mu vrazil, asi mu to bylo opravdu líto. Ale Harry jen využil toho, že byla Megan tak trošku opilá. Jede po každé druhé holce, ale přišlo mi, že k Megan opravdu cítí něco víc...
Předchozí díl ll Další díl
 


Comments

1 Minie Minie | Web | 16. june 2012 at 14:53 | React

Vááu :') super díl! :D
Nezajímá mě, že k ní něco Harry cítí! :DDDD
Je Zaynovo!:DD a tečka!:D

2 *One Directionka* *One Directionka* | Web | 16. june 2012 at 16:44 | React

Loui. to jo no je dokonalej.. :-) jako já ? To nechtěj. myslím si, že t umíš lépe kreslit  :-) týjo zase super !:-) .. snad si někoho vybere ;-) ale harry, vyjede pokáždé holce.. atd.. hezky vymyšllený ;-)

3 Christ Christ | Web | 16. june 2012 at 18:01 | React

Arrghhh, to je napínavý :D Pořád si stojím za názorem že musí být s Haroldem :D

4 Em Bow Em Bow | 17. june 2012 at 6:32 | React

Krásný!! Rychle další, těším se :))

5 Luu* [onedirection-fans4ever.blog.cz] Luu* [onedirection-fans4ever.blog.cz] | Web | 17. june 2012 at 9:51 | React

Krásný díl!!! :O Je mi tak líto Haryho :(( Musí být s ním! :D♥

6 EveeSmile EveeSmile | 17. june 2012 at 11:58 | React

Tak super že mě bereš! Ikonka bude s Harry m :)) Jo a ff-ku? Tak jo..jednodílnou...určitě...special for you :'DD Ale bude jednodílná..neva?

7 EveeSmile EveeSmile | 17. june 2012 at 12:01 | React

Ale ta ff-ka možná bude jiná...nebude tam Justin...special for you...se Zaynem a Harrym...nebo.já nevím..urči si..!
:DD

8 PetuLL PetuLL | Web | 22. june 2012 at 21:11 | React

Co to děláš Harrymu?!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama