Vacation - 6.díl

24. july 2012 at 12:00 | Denn |  Vacation
6. díl - Víckrát tohle neuvidíš.


Z minulého dílu: ,,Strašně si dovoluje" řekla jsem a při pomyšlení na toho kreténa jsem se znovu nasrala. ,,Vždyť je milej" bránila ho Jessica. ,,Pro mě teda ne" řekla jsem a skočila do bazénu.


Grace vypráví.
Další den jsem se vzbudila brzo ráno. Seběhla jsem do kuchyně. Uviděla jsem tátu u otevřené ledničky. ,,Budu muset jít ještě před prací nakoupit" řekl a podíval se na mě. ,,Můžu zajít nakoupit sama" nabídla jsem se. ,,Jestli by ti to nevadilo.. Bylo by to fajn, aby jsi tu měla co jíst" řekl táta a rozepnul peněženku. Tady, dva tisíce a tady máš petistovku na nákup" řekl a podal mi peníze. ,,Já ale včera utratila jen dvě stovky z těch dvou tisíc. ,,To je jedno, je to tvoje" řekl táta, dal mi pusu na čelo a odjel do práce.

Oblékla jsem si zase kraťasy, tentokrát bílé tílko a na to modrou mikinu, protože ráno bývá asi chladněj. Sedla jsem do auta a rozjela jsem se najít obchod. Na nějaký jsem narazila a tak jsem vypla motor a vystoupila. Vzala jsem si peněženku s igelitkou a vešla dovnitř. Procházela jsem se mezi regálama a brala všechno na co jsem dostala chuť. Vcházela jsem do další uličky a do někoho jsem narazila. ,,Jé pardon" omluvila jsem se. Až po chvíli jsem si všimla, do koho jsem narazila a komu jsem se omluvila. ,,Omluva přijata" řekl Harry. ,,Sorry, nevěděla jsem, že seš to ty, kdybych to věděla, tak se ti neomluvím, jasný?! Takže jakobych se neomluvila!" ujišťovala jsem ho. ,,Už ses jednou omluvila, smůla" řekl a ušklíbl se. ,,Ne neomluvila! Beru to zpátky!" křikla jsem. ,,Fajn, nechci se s tebou hádat, nebaví mě to" řekl Harry a vzal si z regálu gumové medvídky. ,,Jo ty jsem chtěla taky" řekla jsem a natáhla pro ně ruku. Kudrnáč byl ale rychlejší a podal mi je. ,,Dík" řekla jsem s povzdechem. ,,Hele soráč za včerejšek" řekl Harry a podíval se mi do očí.
,,Možná bych se měla omluvit já, ale já se většinou neomlouvám" ušklíbla jsem se. ,,Jo všim jsem si" řekl Harry a vzdychl. ,,Ale tobě bych se možná omluvit měla. Takže..." hledala jsem správnou omluvu. Promiň? Né, moc milý. ,,..Sorry" to mi přišlo nejvhodnější. ,,Jo v pohodě" řekl Harry a usmál se. To už by ale bylo pod moji úroveň, kdybych se na něj usmála. Sakra! Moje rty si začínají dělat co chcou. Na tváři se mi vykouzlil úsměv. ,,To je poprvé, co tě vidím se usmívat" zasmál se Harry. ,,Tak si toho važ, protože víckrát tohle u mě už neuvidíš" řekla jsem a rychle se od tam vypařila.
1. Když říkala, že by se mu jinak neomluvila, vymlouvala se? :D
2. Oznámkujte díl jako ve škole :D Takže 5- co? :D
<< Přechozí díl
 


Comments

1 Dizzie Dizzie | Web | 24. july 2012 at 12:33 | React

1. Asi jo :D
2. Samozřejmě že za 1!!:D

Úžasná část :)

2 Wendy Wendy | Web | 24. july 2012 at 12:58 | React

Joooo!Koneně další díl! :D
1.Jo :D
2.A++ :D
Denn...? :) Uděláš mi radost a přidáš ještě jeden díl? :D Trošku delšíííí prosííííím :D
PS:Já sem otravnej člověk ale to si zvykneš :D možná :D

3 Ter. Ter. | Web | 29. july 2012 at 12:03 | React

Koukám, že mám co dohánět!! :'D Konečně alespoň trochu změkla, slečna!! :D
1.Ano, vymlouvala!! Harry se jí lííííbí..;D
2.1 s hvězdičkou dvakrát podtržená!!;DD :)

A jen tak mimochodem...koukám, že už je ti 13..:D Tak teda dodatečně všechno nejlepší!!;)) Jo a ještě..povedenej layout!! :'))

4 PetuLL PetuLL | Web | 29. july 2012 at 22:08 | React

1. Jasně. :D
2. Jako, co myslíš? :DD 1!!! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement